категорії: афіша події

ACT.in.UA – від ідеї до її впровадження

теґи: AIESEC, освітній проект, проектний менеджмент
Початок: 29.10.2011
Закінчення: 10.12.2011
Місце: Київ
Адреса: Київ, бульв.Л.Українки, 26a
Предмет події: серія тренінгів з проектного менеджменту Кількість відвідувачів: 0

 29 жовтня у Києві та 12-ти інших містах України стартує національний освітній проект ACT.in.UA, покликаний створити у молоді цілісне бачення про управління проектами та надихнути їх на творення позитивних змін у суспільстві. У рамках проекту учасники зможуть перейняти досвід фахівців у галузі project management&product development та застосувати отримані знання під час реалізації свого власного проекту. Організатор проекту – міжнародна молодіжна організація AIESEC.

 ACT.in.UA є результатом ребрендингу відомого проекту AIESEC SkillsMatter, який був переглянутий і удосконалений шляхом звуження теоретичної бази та внесення значної практичної частини. Таким чином навчання складатиметься з двох блоків: теоретичного, під час якого учасники ознайомляться з базовим процесами управління проектами (їх плануванням, розробкою та впровадженням) та практичного, що проводитиметься у невеликих групах та являтиме собою шлях однієї команди від вибору ідеї власного проекту до втілення її у життя. Координацією проектів займатимуться іноземні стажери, що в свою чергу забезпечить учасникам мовну практику та досвід міжнаціонального спілкування.

 Проект орієнтований на студентів та молодих фахівців, що зацікавлені у здобутті знань та практичних навичок у царині проектного менеджменту, мають ідеї та прагнуть їх реалізувати. Для таких людей особистісний та професійний розвиток є гарантією успіху та запорукою постійного руху вперед. За результатами заповнення аплікаційної форми та проведених інтерв’ю буде відібрано 80 таких учасників.

AIESEC – міжнародна студентська організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу та визнана найкращою молодіжною організацією України, за версією StudNews.  Члени організації – це студенти та випускники, які витрачають максимум зусиль на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають, як змінювати світ на краще.

Вартість участі: 500 грн. (до 15 жовтня); 550 грн. (після 15 жовтня). За умови надання житла іноземному стажеру участь безкоштовна.

Для заповнення аплікаційної форми зареєструйтесь за цією адресою:  t_id=54&city_id=42

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 063 620 08 13.

 
Я був там